Hakkımızda
Grup Mönülerimiz
Albüm
Konuk Defteri
Ulaşım
Rezervasyon
Hangi Balık Nasıl Yenir
Balık Takvimi
Balık Kültürü E-Kitap
Anasayfa

Halit Balık'ın Ünlü Konukları

Hereke'deki en nezih mekanlardan, Fatma-Halit Zencir sahibi olduğu Halit Balık Restoran geçtiğimiz günlerde ünlü konukları ağırladı.

 İstanbul Fener Rum Partiği Bartholomeos, Yanında Rodos Başpiskoposu, sekreterleri ve korumaları ile birlikte öğlen yemeğini Halit Balık 'ta yedi. Hereke'deki Han Halı 'dan çok değerli halılar alan Partik Bartholomeos ve beraberindekiler daha sonra Han Halı'nın sahipleri Serhan Ör ve Erhan Ör tarafından Halit Balık 'ta konuk edildiler. İşletmeciler Halit Bey ve Fatma Hanım, davetlilere en güzel balıkları ikram ederek Hereke'den mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağladılar. Hereke'yi çok beğendiklerini belirten konuklar, fırsat buldukça tekrar gelmek istediklerini söylediler, gördükleri sıcak ilgi nedeniyle Han Halı 'nın sahiplerine ve Halit Balık personeline teşekkür ettiler.

(FENER PATRİĞİ - İstanbul Fener Rum Patriği Bartholomeos, Rodos Başpiskoposu ve beraberindekilerle birlikte öğle yemeğini Hereke 'deki Halit Balık 'ta yediler.)

 

Öte yandan İzmit 'li tanınmış iş adamı ve Lunasan 'ın sahibi Mustafa Pehlivan ile İzmit Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Zeytinci de geçtiğimiz günlerde balık yemek için Hereke 'yi ve Halit Balık 'ı tercih ettiler. Güzel bir Hereke günü Han Halı 'nın sahiplerinden Serhan Ör ile birlikte geçiren Pehlivan ve Zeytinci, dostlarına da arada bir Hereke 'ye gitmelerini öneriyorlar.

(PEHLİVAN-ZEYTİNCİ - İzmit 'li tanınmış işadamı Mustafa Pehlivan, İTO Başkanı Hüseyin Zeytinci ve Han Halı 'nın sahibi Serhan Ör, Halit Balık 'ta hem balık yediler, hem sohbet ettiler.)

                    

07.02.2008 Özgür Kocaeli Gazetesi Ruhan Odabaş yazısından alıntıdır.

© 2024 Halit Balık Restoran Tel: 0 262 511 34 34 Web Tasarım Neo